SI
Show menu

Program po sklopih

Ves spremljevalni program
Zdravje
Prehrana
Gibanje
Zeleno sobivanje
Wellnes in naravna kozmetika
Ura 
Naslov Predavanja / aktivnosti 
Organizator 
Predavatelj / Moderator 
Predavalnica 
23. 10. 2019
09:00 - 12:00
MINIOLIMPIJADA 
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Športna zveza Ljubljane 
STEBRNA DVORANA  
09:00 - 19:00
MERITVE: ALI SEM FIT?  
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Institut za šport, Fakulteta za šport  
STEKLENA DVORANA  
09:00 - 19:00
PREDSTAVITEV PRSTOMETA 
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Kulturno turistično društvo Proga 13, Prstometna organizacija Slovenije  
JUŽNA ZUNANJA PLOŠČAD GR  
09:00 - 09:30
USTVARJALNA DELAVNICA: IZDELAJMO EKOLOŠKE PRIPOMOČKE ZA ŽIVALI  
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
GALERIJA 1  
09:00 - 12:00
RAZISKOVANJE GOZDNIH ŽIVALI 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Predavatelji in študenti Biotehniške fakultete Ljubljana, Katedre za zdravje gozda in upravljanje prostoživečih živali 
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
10:00 - 11:00
DELAVNICE VARNE IN ZDRAVE SPOLNOSTI: HPV, KAJ JE TO? 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke Projekta VIRUS, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 2  
10:00 - 12:00
NE KADIM, ZDRAVO ŽIVIM 
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA 
Nikica Grkman, dipl. med. sestra in Mag. Neja Samar Brenčič 
SONET 1  
10:00 - 12:00
SVETOVANJE ZDRAVNIKOV IN FIZIOTERAPEVTOV IZ SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
dr. Lasko Gelebešev, Thermana Laško  
RAZSTAVNI PROSTOR SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ  
10:00 - 19:00
SVETOVANJE ZA ZDRAVO KUHANJE IN PREDSTAVITEV KNJIG  
EMILIJA PAVLIČ S.P.  
Emilija Pavlič 
STOJNICA EMILI - EMILIJA PAVLIČ s.p.  
10:00 - 11:00
GOZD NA PLADNJU 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
10:00 - 10:30
BEREMO Z NASMEHOM 
AMBASADORJI NASMEHA 
Ambasadorji nasmeha, Sonja Tomšič in pes Poldi 
ODER  
10:00 - 19:00
MASAŽA DLANI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavatelji in študenti VSŠ Bled 
STOJNICA VSŠ BLED  
10:00 - 10:45
ZVOČNA PRAVLJICA: ZVOK TIŠINE 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
10:30 - 11:00
SKRB ZA KUŽKA - DRUŽINSKI ČLAN IN NE LE TRENUTNI NAVDIH. 
AMBASADORJI NASMEHA 
Ambasadorji nasmeha, Suzana Anžur in pes Kaj 
ODER  
11:00 - 12:00
ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG ZA ZMANJŠANJE TVEGANJA ZA DEMENCO 
SPOMINČICA 
Štefanija Lukič Zlobec, predsednica Spominčice 
GALERIJA 1  
11:00 - 12:30
DELAVNICA NA TEMO DUŠEVNEGA ZDRAVJA IN DUŠEVNIH MOTENJ 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta V odsevu, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 2  
11:00 - 11:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2  
12:00 - 12:45
MITI IN RESNICE O CEPLJENJU 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta Imuno, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 3  
12:00 - 13:00
POMEN IN POMEMBNOST VODE V NARAVNI MEDICINI 
ANIMA - alchemy lab d.o.o.  
Andrea Cattapan, alkimist, naturopat, iridolog, strokovnjak naravne medicine 
SONET 2  
13:00 - 14:00
8 NAPOTKOV ZA ZDRAVE KOSMATINCE IN ČISTEJŠE OKOLJE 
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
GALERIJA 1  
14:00 - 15:30
EPILEPSIJA IN DEMENCA – BOLEZNI KOT VSE DRUGE 
BIOMONS 1 D.O.O. 
Mag. Vlasta Klep, univ. dipl. biomedicine 
SONET 1  
15:30 - 16:00
PRAVICA POTROŠNIKOV DO VARNIH ŽIVIL 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano  
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
16:00 - 16:30
VPLIV SOCIALNIH OMREŽIJ NA DUŠEVNO ZDRAVJE  
Tjaša Vranetič, dr. med. 
SONET 1  
16:00 - 18:00
SVETOVANJE ZDRAVNIKOV IN FIZIOTERAPEVTOV IZ SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
Khalid Nasif, Terme Čatež 
RAZSTAVNI PROSTOR SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ  
16:00 - 17:00
SVET NA PRAGU PREOBRAZBE 
SHARE SLOVENIJA 
Darko Šfiligoj 
SONET 2  
16:30 - 17:30
GOZD NA PLADNJU 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
17:00 - 18:30
SIMPLE WAYS TO BOOST YOUR ENERGY (PREDAVANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU) 
PRANIC HEALING SLOVENIJA 
Dr. Deborah Anna Quibell, doktorica psihologije 
GALERIJA 3  
17:00 - 18:00
PRAVILNO KOMBINIRANJE HRANE ZA BOLJŠE ZDRAVJE IN POČUTJE 
MATEJA ULAGA 
Mateja Ulaga in Jelena Dimitrijević 
ODER  
17:00 - 18:00
SPROŠČANJE IN REGENERACIJA Z ZVOKOM 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
17:00 - 18:00
ŽIVETI LAHKOTNO (PREDAVANJU SLEDI SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI) 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavateljica VSŠ mag. Katarina Vita Dolinar Bobič in študenti VSŠ 
GALERIJA 2  
18:00 - 18:45
PSIHEDELIKI V PSIHOTERAPIJI 
Tjaša Vranetič, dr. med. 
SONET 1  
24. 10. 2019
09:00 - 10:00
POMEN ZRNATIH STROČNIC V NAŠI PREHRANI  
Doc. dr. Darja Kocjan Ačko in Anamarija Ačko, UL, Biotehniška fakulteta  
SONET 1  
09:00 - 12:00
MINIOLIMPIJADA 
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Športna zveza Ljubljane 
STEBRNA DVORANA  
09:00 - 19:00
MERITVE: ALI SEM FIT?  
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Institut za šport, Fakulteta za šport  
STEKLENA DVORANA  
09:00 - 12:00
RAZISKOVANJE GOZDNIH ŽIVALI 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Predavatelji in študenti Biotehniške fakultete Ljubljana, Katedre za zdravje gozda in upravljanje prostoživečih živali 
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
10:00 - 10:30
VPLIV SOCIALNIH OMREŽIJ NA DUŠEVNO ZDRAVJE  
Tjaša Vranetič, dr. med. 
GALERIJA 3  
10:00 - 11:00
DELAVNICE VARNE IN ZDRAVE SPOLNOSTI: HPV, KAJ JE TO? 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke Projekta VIRUS, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 2  
10:00 - 12:00
SVETOVANJE ZDRAVNIKOV IN FIZIOTERAPEVTOV IZ SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
dr. Neža Strniša, Terme Zreče 
RAZSTAVNI PROSTOR SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ  
10:00 - 19:00
SVETOVANJE ZA ZDRAVO KUHANJE IN PREDSTAVITEV KNJIG  
EMILIJA PAVLIČ S.P.  
Emilija Pavlič 
STOJNICA EMILI - EMILIJA PAVLIČ s.p.  
10:00 - 11:00
EKO GASTRONOMIJA 
PROF. DR. MARTINA BAVEC 
Red. prof. dr. Martina Bavec, dr. Martina Robačer, Nina Abramič, Alenka Iskra 
GALERIJA 1  
10:00 - 11:00
PREŽIVETJE V NARAVI 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
10:00 - 19:00
MASAŽA DLANI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavatelji in študenti VSŠ Bled 
STOJNICA VSŠ BLED  
10:00 - 10:45
ZVOČNA PRAVLJICA: ZVOK TIŠINE 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
11:00 - 11:45
PSIHEDELIKI V PSIHOTERAPIJI 
Tjaša Vranetič, dr. med. 
GALERIJA 3  
11:00 - 12:00
ŽIVETI AKTIVNO ŽIVLJENJE Z DEMENCO 
SPOMINČICA 
David Krivec, generalni sekretar Spominčice 
SONET 1  
11:00 - 12:30
DELAVNICA NA TEMO DUŠEVNEGA ZDRAVJA IN DUŠEVNIH MOTENJ 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta V odsevu, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 2  
11:00 - 12:00
1000 GIBOV 
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Društvo Šola zdravja  
JUŽNA ZUNANJA PLOŠČAD GR  
11:00 - 14:00
STROKOVNI DOGODEK ZRMK: OBČINE NOSILKE ZELENE PRIHODNOSTI 
GRADBENI INŠTITUT ZRMK 
Gradbeni inštitut ZRMK 
FORUM  
11:00 - 11:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2  
12:00 - 13:00
RESET. RESTART DELAVNICA: POT V RADOST IN SVOBODO (PRESEGANJE NEGATIVNIH MISLI IN BOLEČIH ČUSTEV, OMEJENIH PREPRIČANJ IN RUŠILNIH PRIČAKOVANJ) 
RESET.RESTART 
Za Reset.Restart, Maja Megla 
SONET 2  
12:00 - 12:45
MITI IN RESNICE O CEPLJENJU 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta Imuno, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 3  
12:00 - 13:30
OKROGLA MIZA ZVEZE PRIJATELJEV MLADINE: DUŠEVNO ZDRAVJE OTROK - STANJE, IZZIVI IN NUDENJE POMOČI  
ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE 
Dr. Sonja Merlak Zdovc, dr. Zdenka Čebašek Travnik, mag. Mateja Štirn, dr. Leonida Zalokar, Nace Breitenberger 
GALERIJA 1  
12:30 - 13:30
KREPIMO UM ZA BOLJŠI RAZUM 
SPOMINČICA 
Štefanija L. Zlobec, predsednica Spominčice, in David Krivec, generalni sekretar Spominčice 
SONET 1  
13:30 - 14:30
VELIKA ZDRAVILNA MOČ CVETLIC 
ANIMA - ALCHEMYLAB D.O.O.  
Andrea Cattapan, alkimist, naturopat, iridolog, strokovnjak naravne medicine 
SONET 2  
14:00 - 15:30
KAKO JE ČREVESNA FLORA POVEZANA Z ZDRAVJEM ŠČITNICE? 
BIOMONS 1 D.O.O. 
Adriana Dolinar dr. vet. med. 
SONET 1  
14:00 - 16:30
INDUSTRIJSKA KONOPLJA PO VEČ STOLETNI TRADICIJI POSTALA NOVELFOOD / OKROGLA MIZA O PROBLEMATIKI NOVE EVROPSKE ZAKONODAJE O IZVLEČKIH IZ KONOPLJE 
ZADRUGA KONOPKO 
Moderatorka: Barbara Zrimšek z gosti 
ODER  
14:00 - 14:45
KAKO PREPOZNATI ZAVAJAJOČE TRDITVE PONUDNIKOV BLAGA IN STORITEV  
ZVEZA POTROŠNIKOV SLOVENIJE 
Anja Bolha, mag. inž. prehrane, strokovnjakinja za prehrano MIPOR  
GALERIJA 3  
15:00 - 15:30
LESNI PELETI: UDOBNO, UGODNO IN DO OKOLJA PRIJAZNO OGREVANJE  
STAVBNA BIOLOGIJA 
Barbara Primc, strokovnjakinja za področje energije  
GALERIJA 1  
15:15 - 16:30
POGOVOR: RAK NI TABU - ONKOLOŠKI BOLNIK POTREBUJE MEDICINSKO ZDRAVLJENJE IN PSIHOSOCIALNO POMOČ 
DRUŠTVO ONKOLOŠKIH BOLNIKOV SLOVENIJE 
Univ. dipl. psihologinja Milena Pegan Fabjan 
GALERIJA 3  
15:30 - 16:00
PRAVICA POTROŠNIKOV DO VARNIH ŽIVIL 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano  
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
15:30 - 16:30
UMETNOST ŽIVLJENJA 
SHARE SLOVENIJA 
Albina Škerbinc 
SONET 2  
16:00 - 17:00
USTNA HIGIENA- OHRANIMO ZDRAVE ZOBE (PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE ZOB IN USTNE VOTLINE, NEGA FIKSNEGA ORTODONTSKEGA APARATA) 
Tanja Giuliatti Davinić, prof, zdr. vzgoje, tolmačka SZJ 
GALERIJA 2  
16:00 - 18:30
SEMINAR - TOPLI DOMEK ALI VIR NAŠIH ZDRAVSTVENIH TEŽAV? 
STAVBNA BIOLOGIJA 
Sanja Lončar - projekt Skupaj za zdravje človeka in narave, Igor Šajn - Stavbna biologija, mag. Gregor Kos - Za zdravo družbo 
SONET 1  
16:00 - 17:00
AROMATERAPIJA 
ADRIAMEDIA 
Melani Kovač, aromaterapevtka 
GALERIJA 1  
16:30 - 17:30
PREŽIVETJE V NARAVI 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
17:00 - 18:30
MANIFEST YOUR GREATNESS : AWAKENING YOUR TRUE POTENTIAL THROUGH PRANIC HEALING AND MEDITATION (PREDAVANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU) 
PRANIC HEALING SLOVENIJA 
Dr. Deborah Anna Quibell, doktorica psihologije 
GALERIJA 3  
17:00 - 18:00
ZDRAVO IN SLADKO 
MATEJA ULAGA 
Maja Jeereb 
ODER  
17:00 - 18:00
SPROŠČANJE IN REGENERACIJA Z ZVOKOM 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
17:00 - 18:00
ŽIVETI LAHKOTNO (PREDAVANJU SLEDI SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI) 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavateljica VSŠ mag. Katarina Vita Dolinar Bobič in študenti VSŠ 
GALERIJA 2  
18:00 - 19:00
VAGINALNE PARNE KOPELI: "MAJHEN GINEKOLOG V ŠKATLI" 
DRUŠTVO ŽAD 
Manja Potočnik 
SONET 2  
18:00 - 19:00
EKOLOŠKA VEGANSKA PREHRANA 
MATEJA ULAGA IN ŽIVA CENTER 
Marjan Korez, Živa center 
ODER  
18:00 - 19:30
PODELITEV NAGRAD PLANETU ZEMLJA PRIJAZNA OBČINA 2019. 
DRUŠTVO PLANET ZEMLJA 
Organizira Društvo Planet Zemlja  
GALERIJA 1  
25. 10. 2019
09:00 - 12:00
MINIOLIMPIJADA 
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Športna zveza Ljubljane 
STEBRNA DVORANA  
09:00 - 19:00
MERITVE: ALI SEM FIT?  
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Institut za šport, Fakulteta za šport  
STEKLENA DVORANA  
09:00 - 12:00
RAZISKOVANJE GOZDNIH ŽIVALI 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Predavatelji in študenti Biotehniške fakultete Ljubljana, Katedre za zdravje gozda in upravljanje prostoživečih živali 
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
10:00 - 11:00
ENERGY MANAGEMENT SYSTEM (SISTEM UPRAVLJANJA Z ENERGIJO) 
HARMONY PROGRAM SLOVENIJA 
Domagoj  Čelan  (Hrvaška), Harmony program, Pašman - počitnice za telo in duha 
GALERIJA 1  
10:00 - 12:00
SVETOVANJE ZDRAVNIKOV IN FIZIOTERAPEVTOV IZ SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
dr. Slavka Topolić, Thermana Laško 
RAZSTAVNI PROSTOR SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ  
10:00 - 11:00
DELAVNICE VARNE IN ZDRAVE SPOLNOSTI: HPV, KAJ JE TO? 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke Projekta VIRUS, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 3  
10:00 - 19:00
SVETOVANJE ZA ZDRAVO KUHANJE IN PREDSTAVITEV KNJIG  
EMILIJA PAVLIČ S.P.  
Emilija Pavlič 
STOJNICA EMILI - EMILIJA PAVLIČ s.p.  
10:00 - 15:00
MEDNARODNI DOGODEK / POSVET / SREČANJE ENEET RURAL SPODBUJANJE PODJETNIŠTVA IN IZBOLJŠANJE KVALIFIKACIJ POPULACIJE MLADIH, KI ŽIVI NA PODEŽELJU  
ŠTAJERSKI TEHNOLOŠKI PARK 
Štajerski tehnološki park  
GALERIJA 2  
10:00 - 11:00
GOZDNA PRAVLJICA, UJETA V ŠOPKU 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
10:00 - 19:00
MASAŽA DLANI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavatelji in študenti VSŠ Bled 
STOJNICA VSŠ BLED  
10:00 - 10:45
ZVOČNA PRAVLJICA: ZVOK TIŠINE 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
11:00 - 12:30
DELAVNICA NA TEMO DUŠEVNEGA ZDRAVJA IN DUŠEVNIH MOTENJ 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta V odsevu, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 3  
11:00 - 12:00
IZDELAVA MLEČNIH IZDELKOV IN NJIHOVA UPORABA V KULINARIKI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavateljica VSŠ Bled in učiteljica na BC Naklo Tatjana Šubic 
SONET 1  
11:00 - 11:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2  
12:00 - 12:45
MITI IN RESNICE O CEPLJENJU 
DRUŠTVO ŠTUDENTOV MEDICINE SLOVENIJE 
Prostovoljci in prostovoljke projekta Imuno, Društva študentov medicine Slovenije 
GALERIJA 1  
12:00 - 14:00
NE KADIM, ZDRAVO ŽIVIM 
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA 
Nikica Grkman, dipl. med. sestra in Mag. Neja Samar Brenčič 
SONET 2  
12:30 - 13:00
USTVARJALNA DELAVNICA: IZDELAJMO EKOLOŠKE PRIPOMOČKE ZA ŽIVALI  
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
SONET 1  
13:00 - 14:00
8 NAPOTKOV ZA ZDRAVE KOSMATINCE IN ČISTEJŠE OKOLJE 
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
GALERIJA 1  
14:00 - 15:30
ZAKAJ NAVADNI PREHLAD PREPOGOSTO VODI V RESNE TEŽAVE? 
BIOMONS 1 D.O.O. 
Adriana Dolinar dr. vet. med. 
SONET 1  
15:00 - 16:30
KONOPLJA - OD SEMENA DO ZDRAVILA 
PEST - DRUŠTVO ZA ČLOVEKOVE PRAVICE 
Božidar Radišič 
GALERIJA 3  
15:00 - 16:00
PRAVICA POTROŠNIKOV DO OBVEŠČENOSTI IN IZBIRE ŽIVIL  
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano  
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
15:00 - 16:00
AKTIVNOSTI S POMOČJO ŽIVALI 
AMBASADORJI NASMEHA 
Ambasadorji nasmeha, Borut Šerbela in psička Burja. Sodelujoči: Irena Koren in psička Iša, Tamara Vodlan Mihelič in psička Lola. 
ODER  
15:00 - 16:00
KAKO IZPOLNITI IN OSMISLITI ŽIVLJENJE 
SHARE SLOVENIJA 
Janika Jančič, sodelavka društva Share Slovenija 
SONET 2  
15:00 - 19:00
PRAVILNA NEGA OBRAZA Z UPORABO NARAVNE KOZMETIKE 
KOKO KOZMETIKA 
Natalija Šumiga 
STOJNICA KOKO kozmetika, Nina Berginc s.p.  
15:30 - 16:30
SUSTAINABLE PET FOOD – FEEDING YOUR DOG AND TAKING CARE OF THE PLANET (PREDAVANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU) 
EKO BRLOG 
Will Bisset, Sales and Innovation Director pri Yora Pet Foods 
GALERIJA 3  
16:00 - 16:45
"ANTI-DEMENCA "  STROKOVNO VODENI TRENING SPOMINA 
ANT D.O.O. 
Jasmina Lambergar, certificirana trenerka spomina 
GALERIJA 2  
16:00 - 18:00
SVETOVANJE ZDRAVNIKOV IN FIZIOTERAPEVTOV IZ SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ 
dr. Tanja Rauter Pungartnik 
RAZSTAVNI PROSTOR SKUPNOST SLOVENSKIH NARAVNIH ZDRAVILIŠČ  
16:00 - 17:00
IZDELAVA MLEČNIH IZDELKOV IN NJIHOVA UPORABA V KULINARIKI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavateljica VSŠ in učiteljica na BC Naklo Tatjana Šubic 
SONET 1  
16:00 - 17:00
KATERA BAKTERIJA POVZROČA DEBELOST, POMEN ČREVESNEGA MIKROBIOMA IN DIETNA PREHRANA PRI HUJŠANJU 
MATEJA ULAGA S SODELAVCI 
Bilka Baloh 
ODER  
16:30 - 17:30
GOZDNA PRAVLJICA, UJETA V ŠOPKU 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
17:00 - 18:30
CLEAR AND PROTECT YOUR ENERGY (PREDAVANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU) 
PRANIC HEALING SLOVENIJA 
Dr. Deborah Anna Quibell, doktorica psihologije 
GALERIJA 3  
17:00 - 18:00
NIZKOMAŠČOBNA PREHRANA - MASTNO NI SLASTNO 
MATEJA ULAGA 
Mateja Ulaga in Jelena Dimitrijević 
ODER  
17:00 - 18:00
KAKOR ZGORAJ, TAKO SPODAJ – ASTROLOŠKO PREDAVANJE 
ADRIAMEDIA 
Tadej Šink, horarni astrolog 
GALERIJA 1  
17:00 - 18:00
SPROŠČANJE IN REGENERACIJA Z ZVOKOM 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
17:30 - 18:15
KAKO LAHKO ŽENSKA POSKRBI ZA SVOJE HORMONSKO ZDRAVJE IN ŠČITNICO? 
KLEPET OB KAVI 
Simone Godina CHHC, integrativna zdravstvena trenerka za hormonsko ravnovesje, ščitnico, problematično kožo in avtoimunski spekter 
GALERIJA 2  
18:00 - 19:00
KRITIČNI MEJNIKI, KI LOČIJO CELOSTNO ZOBOZDRAVSTVO OD OBIČAJNEGA  
3-LAB PLUS D.O.O. 
Sebastjan Perko dr. dent. med., znanosti in nanotehnologije 
SONET 1  
18:00 - 18:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2  
18:00 - 19:00
EKOLOŠKE RASTLINSKE BARVE ZA LASE 
MATEJA ULAGA IN ŽIVA CENTER 
Mirjam M. Korez, univ. dipl. biologinja 
ODER  
26. 10. 2019
09:00 - 10:00
OSEBNI PRISTOP PRI PREPREČEVANJU BOLEČIN V HRBTENICI 
VICTUS D.O.O. 
Dr. kineziologije Dejan Kernc 
SONET 1  
09:00 - 19:00
MERITVE: ALI SEM FIT?  
ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE 
Institut za šport, Fakulteta za šport  
STEKLENA DVORANA  
09:00 - 12:00
RAZISKOVANJE GOZDNIH ŽIVALI 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Predavatelji in študenti Biotehniške fakultete Ljubljana, Katedre za zdravje gozda in upravljanje prostoživečih živali 
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
09:00 - 10:00
AJURVEDA - STARODAVNI SISTEM CELOSTNEGA ZDRAVJA IN DOBREGA POČUTJA 
SHANKARA D.O.O. 
Manja Balek Jurjavčič 
SONET 2  
09:00 - 10:00
AYURVEDA IN PREHRANJEVANJE  
MATEJA ULAGA IN SODELAVCI 
Bilka Baloh 
ODER  
10:00 - 10:45
"ANTI-DEMENCA "  STROKOVNO VODENI TRENING SPOMINA 
ANT D.O.O. 
Jasmina Lambergar, certificirana trenerka spomina 
GALERIJA 3  
10:00 - 19:00
SVETOVANJE ZA ZDRAVO KUHANJE IN PREDSTAVITEV KNJIG  
EMILIJA PAVLIČ S.P.  
Emilija Pavlič 
STOJNICA EMILI - EMILIJA PAVLIČ s.p.  
10:00 - 19:00
MASAŽA DLANI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Predavatelji in študenti VSŠ Bled 
STOJNICA VSŠ BLED  
10:00 - 10:30
QIGONG IN WELLNESS 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED TER DRUŠTVO TOLMUN 
Za VSŠ Bled, društvo Tolmun, Igor Gregorc, mednarodni učitelj qigonga in tai chi 
ODER  
10:00 - 10:45
ZVOČNA PRAVLJICA: ZVOK TIŠINE 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
11:00 - 12:30
ŠKRIPLJETE? KAKO POSKRBETI ZA VITALNOST SKLEPOV? 
BIOMONS 1 D.O.O. 
Adriana Dolinar dr. vet. med. 
SONET 1  
11:00 - 13:00
SAMI DO ZDRAVJA 
IBIOM 
Doc. dr. Aleš Lapanje, dr. Tomaž Rijavec, mag. Ana Lapanje in Blaž Petrič 
GALERIJA 3  
11:00 - 12:00
FODMAP DIETA - PRVA POMOČ PRI TEŽAVAH S PREBAVO 
MATEJA ULAGA 
Jelena Dimitrijević 
ODER  
11:00 - 11:15
PREDSTAVITEV PASME TORNJAK – PASTIRSKI PES 
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Aleš Sedmak, lastnik psa 
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
11:00 - 13:30
SEMINAR - TOPLI DOMEK ALI VIR NAŠIH ZDRAVSTVENIH TEŽAV? 
STAVBNA BIOLOGIJA 
Sanja Lončar - projekt Skupaj za zdravje človeka in narave, Igor Šajn - Stavbna biologija, mag. Gregor Kos - Za zdravo družbo 
GALERIJA 1  
11:00 - 11:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2  
12:00 - 13:00
ZDRAVILNE TINKTURE IN ŠOPEK NASVETOV  
IONEX D.O.O.  
Lorena Leonardos 
SONET 2  
12:00 - 13:00
VSE, KAR BI MORALI VEDETI O KOLAGENU 
MATEJA ULAGA S SODELAVCI 
Katarina Miklavc, univ.dipl.inž. živilstva in prehrane, Maja Jeereb, urednica portala Mojezdravje.net 
ODER  
13:00 - 14:00
(P)OSTANITE MLADI S TRADICONALNO KITAJSKO MEDICINO 
SHENG TKM  
Tian Wei, TKM zdravnica 
SONET 1  
13:00 - 14:00
PRAVICA POTROŠNIKOV DO OBVEŠČENOSTI IN IZBIRE ŽIVIL  
MINISTRSTVO ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO RS 
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano  
RAZSTAVNI PROSTOR MINISTRSTVA ZA KMETIJSTVO, GOZDARSTVO IN PREHRANO  
13:00 - 14:00
ŠPORTNE IGRE S TERAPEVTSKIM PSOM 
AMBASADORJI NASMEHA 
Ambasadorji nasmeha, Irma Golob in pes Alvin. Sodelujoči: Irena Koren in psička Iša, Tamara Vodlan Mihelič in psička Lola. 
ODER  
13:30 - 14:30
8 NAPOTKOV ZA ZDRAVE KOSMATINCE IN ČISTEJŠE OKOLJE 
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
GALERIJA 3  
14:00 - 15:30
S HOLISTIČNIM RAZUMEVANJEM ČLOVEKA DO PRAVE PREHRANE 
AKU ENERGIJA  
Rachel Cheng, mag. kitajske med., dipl. biomedicine 
SONET 2  
14:00 - 15:00
GOZDNA PRAVLJICA, UJETA V ŠOPKU 
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 
Predavatelji in dijaki BC Naklo 
STOJNICA BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO  
14:00 - 15:00
PREDSTAVITEV PROJEKTA ZAME IN PLANET 
PROJEKT ZAME IN PLANET 
Katarina Miklavc, Maja Jeereb, Jelena Dimitrijević, Projekt Zame in Planet 
ODER  
14:30 - 16:00
SLOVENSKE IZKUŠNJE Z UPORABO KANABIDIOLA IN DOMAČIH PROIZVODOV KANABISA PRI ZDRAVLJENJU TRDOVRATNIH EPILEPSIJ, DOLOČENIH EPILEPTIČNIH SINDROMOV IN ENCEFALOPATIJ OTROŠKEGA OBDOBJA   
PEST - DRUŠTVO ZA ČLOVEKOVE PRAVICE 
Prof. dr. David Neubauer 
GALERIJA 1  
14:30 - 15:00
USTVARJALNA DELAVNICA: IZDELAJMO EKOLOŠKE PRIPOMOČKE ZA ŽIVALI  
EKO BRLOG 
Anja Završnik, dr.vet.med., Eko Brlog 
SONET 1  
15:00 - 16:00
ŠPORTNIKI NA RASTLINSKI POGON 
MATEJA ULAGA 
Katarina Miklavc, univ.dipl.inž. živilstva in prehrane, Maja Jeereb, urednica portala Mojezdravje.net 
ODER  
15:00 - 16:00
PREBUJANJE ČLOVEŠTVA 
SHARE SLOVENIJA 
Marija Kure, predavateljica in dolgoletna sodelavka društva Share Slovenija 
GALERIJA 2  
15:30 - 16:30
KAKO PSIHA VPLIVA NA ZDRAVJE 
HARMONY PROGRAM SLOVENIJA 
Bruno Šimleša (Hrvaška), Harmony program, Pašman - počitnice za telo in duha 
GALERIJA 3  
16:00 - 17:00
RESET. RESTART DELAVNICA: MEDITACIJA SKOZI NEVROZNANOST (IN NEKAJ PREPROSTIH PRAKTIČNIH OBLIK) 
RESET.RESTART 
Za Reset. Restart, Maja Megla 
SONET 1  
16:00 - 16:30
QIGONG IN WELLNESS 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED TER DRUŠTVO TOLMUN 
Za VSŠ Bled, društvo Tolmun, Igor Gregorc, mednarodni učitelj qigonga in tai chi 
ODER  
16:30 - 18:30
PROJEKCIJA DOKUMENTARNEGA FILMA: "PODZEMLJE UPANJA" 
PEST - DRUŠTVO ZA ČLOVEKOVE PRAVICE 
Prereditelj: PEST - društvo za človekove pravice 
GALERIJA 1  
17:00 - 18:00
ZDRAVILNE KORISTI POSTA, KAKO GA PRAVILNO IZVAJAMO, KAJ ZA POST POTREBUJEMO IN KDAJ GA IZVAJAMO 
MATEJA ULAGA S SODELAVCI 
Bilka Baloh 
ODER  
17:00 - 18:00
TRANSMISIJSKA MEDITACIJA 
SHARE SLOVENIJA 
Albina Škerbinc 
GALERIJA 2  
17:00 - 18:00
ZVOČNA PRAVLJICA: ZVOK TIŠINE 
MINA KUNSTELJ S.P.  
Mina Kunstelj univ. dipl. soc. ped.  
SONET 2  
18:00 - 18:20
SPROŠČANJE S TIBETANSKIMI POSODAMI 
VIŠJA STROKOVNA ŠOLA ZA GOSTINSTVO, VELNES IN TURIZEM BLED 
Študenti VSŠ Bled 
SONET 2